Sizden Gelenler

Nagihan Yaldır

Keyifle takip ettiğim, içeriklerini dikkatle okuduğum bu güzel oluşum gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Umarım içeriklerinizden ve paylaşımlarınızdan haberdan olmayanlara da ulaşabilirsiniz. Böylelikle daha büyük bir aile oluruz ❤️ Gelecek günlerdeki paylaşımlarınızı heyecanla bekliyor olacağım, 

Sevgilerle

Ahmet Uğur Bulut

Yazılım Karavanı’nın özenle hazırladığı paylaşımlarını ve eğitici içeriklerini keyifle takip ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Teknoloji veya yazılım ile ilgilenen herkes Yazılım Karavanı’nı takip etmeli. Tüm ekibi tebrik ederim. Yazılım Karavanı’nı takip etmeyen, yazılımcı sayısı – 10000 kişiye bol şans dilerim. Umarım bir an önce yolunuz bu güzel ekiple kesişir.

Berk Özel

Yazılım Karavanı farklı tecrübe skalasında sahip çok sayıda teknoloji tutkununa içerikleri ile yol gösteriyor. 10.000 barajını yıkıp geçmeni canı gönülden kutlarım.

İrem Türkü Çınar

Göz bebeğimiz Yazılım Karavanı 10K olmuş 💕 Nice onlara katlayacağımız zamanlara 💜

İrem Aysel İpek

Yazılım Karavanı ekibinin yaptığı paylaşımları çok uzun süredir severek takip ediyorum. En başından beri her zaman bilgilendirici ve kendini geliştiren bir ekip olması gerçekten gurur verici. Bilgi Teknolojileri alanına ilgi duyan herkes mutlaka Yazılım Karavanı’ nı takip etmeli.  Tüm ekibi yürekten tebrik ediyorum ve nice 10000 takipçili günlerde görmeyi umut ediyorum.

Ceyhun Tüzün

Ali Muratcım gerçekten helal olsun. Çok şaşırmadım tabii Yazılım Karavanı’nın bu kadar büyümesine 🙂 Sen kafanı bir şeye koyduğunda en iyisini yapıyorsun. Şimdi karavanı gerçekten almak kaldı bi. Onu da hallettin mi tamamdır 🙂

Muhammet Öztürk

Yazılıma ilgi duyanların yol göstericisi, yeni başlayanların samimi dostu ve tecrübeli yazılımcıların kendine yeni teknolojiler ve bakış açıları katabileceği platform. Daha nice 10 binlere, takipteyiz..

Sena Sapmaz

Uzun zamandır yazılım karavanı takipçisi olarak verilen emeği en yakından görenlerden biriyim. Net bi şekilde en iyi yazılım sayfalarından biri. 10 binin katlanarak büyümesi dileğiyle emekleriniz için teşekkürler ✨ 🌼

Fahrettin Türedioğlu

Merhaba uzun zamandır sayfanızı takip ediyorum paylaşımlarınızı güncel konulardan seçmeniz ve görsel açıdan estetik bir şekilde sunmanız gerçekten harika sayenizde bir çok konuda genel kültür kazandım çok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyorsunuz 👏🏻

Kodların Tercümanı

İçerikleriyle gözümüzü kamaştıran saygıdeğer adminimizin güzel içerikleri son zamanlarda yeni yeni karşılığını bulmaya başlamış ve nihayetinde de yeni kanların da bu oluşuma katılmasıyla birlikte Yazılım Karavanı 10.000 takipçiye ulaşmıştır. Her konuda bilgi ve örnekle yoğrulmuş içerikleri yoğunluğunun arasında zevkle bizlerle paylaşan sevgili adminimize emekleri ve bizlere katkıları için teşekkür ederiz.

Yazılım Türk

Yazılım alanında yaptığı harikulade paylaşımların ve ürettiğin içeriklerin için sana bu alana verdiğin katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Başarılarının davamını diler ve yeni içeriklerin takipte beklemekteyiz, iyi çalışmalar.